PODOLOGIA

Manicure hybrydowy by O.P.I. to niezwykle trwałe rozwiązanie, które gwarantuje piękne paznokcie przez długi czas. Ten zabieg kosmetyczny różni się nieco od zwykłego manicure hybrydowego, a wszystko dzięki zastosowaniu specjalnej metody, która pozwala na stworzenie wyjątkowo trwałego manicure. Światłoutwardzalny żel, który zostaje nałożony na paznokcie przepuszcza powietrze i wilgoć, a to pozwala utrzymać paznokcie w bardzo dobrym stanie.

Żelowa formuła wygląda jak lakier, niemniej jednak jest on niego zdecydowanie trwalsza, ponieważ manicure by O.P.I. utrzymuje się na paznokciach ponad

2 tygodnie. Żel cały czas utrzymuje piękny połysk, natomiast światłoutwardzanie odbywa się w nowoczesnej lampie – potrzeba na to jedynie 30 sekund!

Oferujemy Klientkom bogatą ofertę odcieni żelów, jak również bezpieczne usunięcie produktu. Piękny manicure by O.P.I. to doskonałe rozwiązanie niezależnie od okazji.

Manicure klasyczny to zabieg, którego celem jest skrócenie płytki paznokcia wraz z jej opiłowaniem, usunięcie nachodzących na płytkę skórek oraz wypolerowanie paznokci za pomocą specjalnego pilnika. Dłonie zostają poddane również specjalnej kąpieli oraz peelingowi, którego celem jest zmiękczenie naskórka oraz usunięcie zrogowaciałej skóry. Po wykonaniu czynności pielęgnacyjnych na paznokcie nakładana jest baza oraz wybrany lakier do paznokci. Podczas manicure klasycznego dbamy zarówno o paznokcie jak i o skórę dłoni.

Manicure japoński to delikatny zabieg dla paznokci, którego celem jest wzmocnienie płytki oraz uszczelnienie i nadanie jej połysku. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które posiadają kruche paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Podczas zabiegu w płytkę paznokcia wcierana jest specjalna pasta, a na nią nanoszony jest puder, którego celem jest ochrona płytki paznokcia. Po wykonanym zabiegu paznokcie przybierają perłowy wygląd i pięknie błyszczą. Efekty zabiegu utrzymują się przez około 2 tygodnie, po tym czasie zaleca się powtórzenie zabiegu dla zagwarantowania kolejnej dawki dobroczynnych składników odżywczych dla płytki. Zabieg polecamy kobietom oraz mężczyznom.

Podczas jesiennych i zimowych dni dłonie narażone są na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zabieg parafinowy na dłonie to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą stworzyć naturalną barierę ochronną dla swoich dłoni. Głównym celem zabiegu jest jednak zagwarantowanie dłoniom odpowiedniego nawilżenia. Jest to ratunek dla dłoni spierzchniętych, na których skóra nieprzyjemnie piecze. Zabieg ten działa również korzystnie na stawy i kości – polecany jest osobom, które na skutek niekorzystnej pogody odczuwają nieprzyjemne dolegliwości kostno-stawowe.

Zabieg jest bardzo przyjemny i pozwala się zrelaksować. Po jego wykonaniu skóra dłoni jest wspaniale nawilżona, miękka oraz odpowiednio zabezpieczona. Parafina na dłonie spowalnia ponadto efekty starzenia się skóry i działa wzmacniająco na płytkę paznokci.

Pedicure klasyczny to zabieg dla stóp, którego celem jest skrócenie płytki paznokci wraz z ich wypolerowaniem oraz ewentualnie nałożeniem lakieru do paznokci, jak również zadbanie o skórę stóp. Powstałe na stopach zrogowacenia usuwamy specjalną frezarką, paznokcie natomiast obcinamy tak, by zminimalizować ryzyko wrośnięcia płytki paznokcia w skórę. Podczas zabiegu dbamy o najwyższy komfort, gwarantując możliwość odprężenia się, dlatego oferujemy również przyjemny masaż stóp.

Pedicure hybrydowy to zabieg kosmetyczny dla stóp, który łączy w sobie elementy zwykłego pedicure wraz z malowaniem paznokci lakierem hybrydowym. Paznokcie u stóp rosną zdecydowanie wolniej, dlatego piękny efekt może utrzymać się na stopach nawet do 30 dni. Ogromną zaletą tego rodzaju zabiegu jest to, że po pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym można od razu założyć buty i udać się do domu. Paznokcie pozostaną w niezmienionej, pięknej formie – nie powstaną na nich żadne odpryski. Lakier hybrydowy tworzy efekt ładnych, równych, zadbanych paznokci. Zabieg polecamy każdej kobiecie, która pragnie zadbać o stopy w profesjonalny sposób i chce, aby lakier utrzymywał się na paznokciach przez długi czas.

Pedicure leczniczy to profesjonalny zabieg wykonywany przy pomocy frezarki wysokoobrotowej. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest usunięcie zrogowaceń, odcisków i zgrubień na stopach, jak również nadanie ładnego kształtu samym paznokciom i ich odpowiednie skrócenie. Zabieg ten dedykowany jest także osobom, które pragną odpowiednio zadbać o higienę swoich stóp oraz pozbyć się problemów, które na co dzień uprzykrzają życie. Do najczęstszych z nich zalicza się nadpotliwość stóp. Dzięki zabiegowi można skutecznie pozbyć się tego krępującego problemu. Po zabiegu skóra stóp jest wyrównana i miękka, daje niesamowite uczucie komfortu.

Zakładanie klamer drutowych 3TO to zabieg dedykowany wszystkim osobom, które mają problemy z wrastającymi paznokciami. Klamra wykonana jest ze sprężynującej stali chirurgicznej. Indywidualne dopasowanie klamry, poprzez jej odpowiednie wyprofilowanie do kształtu paznokcia, gwarantuje osiągnięcie bardzo dobrych efektów leczenia. Klamra 3TO stosowana może być do leczenia bardzo trudnych przypadków, do kształtowania paznokci jednostronnie i dwustronnie wrastających. Polecana jest diabetykom, pacjentom wrażliwym oraz dzieciom. Świetnie sprawdza się do leczenia pacjentów po operacjach chirurgicznych stóp. Leczenie przy pomocy klamer 3TO może zostać przeprowadzone także w przypadku stanów zapalnych z wysiękiem.

Klamry Frasera wykonane są z kawałka drutu, który jest specjalnie profilowany. Klamra Frasera w przeciwieństwie do innego typu klamer dostępnych na rynku może być wykorzystywana podczas trwania całej terapii. Ten typ zabiegu dedykowany jest pacjentom z wrastającymi i wkręcającymi się paznokciami. Ponadto może zostać zastosowana w leczeniu zmienionego chorobowo łożyska paznokcia. Klamra Frasera posiada wiele zalet, a do najważniejszych z nich zaliczamy natychmiastowe, nieinwazyjne działanie. Klamra nie jest wyczuwalna dla pacjenta i pozwala na stałe korygowanie wzrostu paznokcia.

Klamry onyclip to skuteczna metoda leczenia wrastających jedno i obustronnie paznokci. Wykorzystywane są one także w przypadku nadmiernej granulacji, resekcji części lub całości paznokci, jak również do leczenia podrażnień wałów paznokciowych. Klamra to tak zwany pasek, który wykonany jest ze stali o właściwościach sprężynujących. Nie musi być wykonywana stricte pod indywidualny kształt paznokcia, ponieważ sam pasek jest regulowany. Po założeniu paska odpowiada on za prostowanie zakrzywionego paznokcia. Zabieg jest bezbolesny, przynosi natychmiastowy efekt przeciwbólowy i może być stosowany u dzieci powyżej 5 roku życia.

Usuwanie odcisków to zabieg, który polecamy wszystkim tym osobom, które zmagają się z problemami odcisków na stopach. Odciski potrafią nie tylko być bardzo niekomfortowe na co dzień i mogą sprawiać ból, ale jednocześnie nie wyglądają korzystnie. W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi usuwania odcisków, które opierają się na usunięciu zmian za pomocą specjalnego frezu podologicznego. Miejsce po zabiegu jest odpowiednio wygładzone. Po zabiegu nie odczuwa się żadnego dyskomfortu, można od razu wrócić do codziennego funkcjonowania.

Modzele i zrogowacenia mogą przybierać formę różnokształtnych tworów, które szpecą stopy i powodują dyskomfort podczas chodzenia, a ponadto mogą być przyczyną powstania zakażeń. W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi usuwania modzeli i zrogowaceń, dzięki czemu stopy odzyskują ładny wygląd. Już podczas pierwszego zabiegu usuwamy powstałe modzele, niemniej jednak terapia w przypadku tego typu schorzenia wymaga dłuższego czasu, czyli przeprowadzenia co najmniej kilku zabiegów, które spowodują ograniczenie produkcji hiperkeratozy. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu.